مقالات آموزشی طراحی سایت مقالات آموزشی طراحی سایت .

مقالات آموزشی طراحی سایت

نکاتی که رعایت آن‌ها در حین توسعهٔ وردپرس الزامی است

طراحی سایت در مشهد 


Wordpress یک سیستم مدیر محتوای پرطرفدار میباشد که به دولوپرها این قابلیت را میدهد تا در سریع‌ترین دوره ممکن، یک اینترنت‌وبسایت را با تجهیزات قابل‌قبولی پباده سازی نمایند ولی در عین اکنون همواره یک سری ایرادات می‌باشند که بوسیله دولوپرهای مبتدی و تازه کار و گهگاه هم رشته‌ای‌ها ساخت می گردد که در همین راستا درین نوشته‌ی‌علمی قصد داریم به باز بینی آن ها بپردازیم.

اولی کسی باشید که به‌این سؤال جواب می‌دهید
بالا آوردن زمان ی RESTful API روی هاست های اشتراکی
تایپ کردن تمامیٔ کدهای جاوااسکریپت مرتبط با قالب وب سایت در یک پوشه
در اکثری از قالب‌های وردپرس، حتی ورژن‌هایی که به وسیله کمپانی‌های پهناور پباده سازی گردیده‌اند، ممکن میباشد این غلط وجود داشته باشد. تایپ کردن کلیه‌ کدهای جاوااسکریپت در یک فولدر با اسم‌هایی مثل main.js و یا این که theme.js مستقیماً تأثیر منفی روی سرعت بارگذاری وب سایت داراست. در بعضا مورد ها با ارتقا کدها ممکن میباشد حجم آخری فولدر‌های جاوااسکریپت به 1 مگابایت هم رسد در صورتیکه که شاید در یک ورقهٔ مختص نیاز به بار گذاری فقط ٪10 از کدهای آن پوشه باشد.

این نقص‌ به ویژه درصورتی که توابع جاوااسکریپت در نصیب‌های بالایی برگه فراخوانی گردیده باشند تأثیر منفی بیشتری بر سعی اینترنت‌وبسایت خواهد داشت مضاف بر اینکه تایپ کردن همه‌ کدها در یک پوشه قابلیت و امکان بازنویسی و افزودن نصیب‌های تازه به آنان را در آینده طاقت فرسا می‌سازد.

به خیال و خاطر داشته باشیم که غیروابسته کردن اسکریپت‌های هر ورقه قابلیت استعمال از توابعی نظیر ()wp_dequeue_script را مهیا می کند که در سودٔ آن، کدهای مرتبط با هر کاغذ فقط در به عبارتی کاغذ فراخوانی میشوند و این فعالیت موجب ارتقا پرفورمنس و در سود بهبود تجربهٔ کاربری می شود.

به کارگیری از اسامی ‌نامناسب برای متغیرها، توابع و غیره
در زمینه ی اسم‌گذاری مواقعی نظیر متغیرها، کلاس‌ها و توابع بهتر میباشد از نام‌هایی استعمال شود که در جایگاهٔ اولیه تماماً بیان کننده باشند و بتوان سعی و یا این که محتویات آنها را از روی اسم آن ها تشخیص بخشید و در جایگاهٔ دوم احتمال وجود فایلی با اسم شبیه نیز بسیار معدود باشد.

به کار گیری از پیشوندهای مطلوب میتواند چاره خیر و خوبی برای خودداری از مشکلاتی از این دست باشد. همینطور در صورتی با چگونگی استعمال از Namespace در PHP شناخت داشته باشید، به کارگیری از آنها نیز میتواند در موضوعٔ اسم‌گذاری بسیار دارای منفعت باشد (از ورژنٔ پی‌اچ‌پی ۵.۳ به آنگاه فیچری بدین گویش بیشتر شد به عنوان Namespace که‌این قابلیت و امکان را در مشت دولوپرها قرار می دهد تا کلاس‌هایی با اسم‌های شبیه در یک پروژه ساخت نمایند ولی در عین حالا اختلالی در سیستم ساخت نگردد.)

عدم به کارگیری از تجهیزات پیش‌فرض و کِرنِل وردپرس
اکثری از پلاگین‌هایی که نصب میگردند امکاناتی را برای دولوپر آماده مینمایند که وردپرس به طور پیش‌فرض نیز آنها را ارائه ‌می نماید! این عمل خیر‌ فقط موجب ارتقاء حجم فولدر‌های اینترنت‌تارنما می گردد، بلکه در آینده در شرایطی‌که برای پلاگین‌های نصب‌گردیده آپدیتی ارائه نشود، دولوپر از تجهیزات جدیدتر محروم می گردد که با دقت بدین موردها، پیشنهاد می شود تا آنجا که قابلیت دارااست از تجهیزات پیش‌فرض وردپرس استعمال شود تا خیر فقط پارامترهای مهمی نظیر سرعت و امنیت در شایسته ترین شرایط ممکن باشند، بلکه قابلیت و امکان استعمال از آپ دیت‌ها نیز به راحتی آماده باشد.

تغییر و تحول افزونه‌ها و کدهای قالب
یکی مشکلاتی که در فیضٔ تولید تغییرات در کدهای یک افزونه و یا این که قالب وردپرس میتواند ساخت شود، بروز خطاها در نصب به‌روزرسانی‌های اتومات بعدی میباشد. در بعضا مورد ها نیز ممکن میباشد به جهت جایگزین شدن پوشه‌های به روز با ورژنٔ قبل، نیاز به تایپ کردن دوباره همگی کدها و تمام تغییراتی باشد که تا قبل از این ریفکتور گردیده بودند که در چنین قوانینی پیشنهاد میگردد تا تغییرات را با به کارگیری از ارث‌بری از ماژول‌های اصلی و همینطور ایجاد ورژن‌های ثانویه اِعمال نمائید تا حتی درصورتی که آپدیتی هم چهره گرفت، فارغ از هیچ مشکلی بتوانید به عمل خویش ادامه دهید. همینطور برای دریافت اطلاعات اضافه در باب افزونه‌های وردپرس، میتوانید به مقاله‌ها ذیل مراجعه‌کنید:

- 10 آیتم از شایسته ترین افزونه‌های گزینه استعمال در وب سایت‌های وردپرسی
- معرفی ۵ افزونه کاربردی برای بکاپ‌گیری از وبسایت‌های وردپرسی
- با به کار گیری از این افزونه‌ها، از یک تارنما وردپرسی رشته‌ای برخوردار گردید
- افزونه‌های موثر وردپرس برای رئیس یوزرها

در لحاظ تصاحب کردن مقدار TRUE برای متغیر WP_DEBUG
WP_DEBUG برای خودداری از نشان دادن اشتباهات به طور پیش‌فرض false در حیث گرفته شده‌است و به این ترتیب مواقعی مثل مسیر فولدر‌ها در پیام‌های اشتباه وقف عام نشان داده نمی شود ولی هنگام کدنویسی و ساخت تغییرات بهتر میباشد که‌این مقدار true در لحاظ گرفته شود تا کلیه اشتباهات و هشدارها برای دولوپر نشان داده شوند. بدون شکً برطرف کردن این ایرادات ،حتی در صورتی‌که تأثیری هم در تلاش وب سایت نداشته باشند، منجر میشود کد بهتر و تمیزتری داشته باشیم.

در نظرنگرفتن چگونگی اجرا شدن ورقه در شرایط کَش مروگر
یکی ایراداتی که حتی گهگاه‌ تایم ها در کدهای دولوپرهای رشته‌ای نیز چشم می‌گردد، تایپ کردن توابع و رابطه ها میان آنها به سیرتکامل‌ای میباشد که اجرا شدن بعضا از کدها متعلق به اجرا شدن دیگر فانکشن‌ها میباشد. به عنوان مثال، می‌اقتدار یک فانکشن پی‌اچ‌پی را در لحاظ گرفت که مربوط به مقدار User Agent پروتکل HTTP میباشد که در چنین مواردی در صورتی‌که استفاده کننده از پلاگین‌هایی مثل W3 Total Cache یا این که WP Rocket به کارگیری نماید، این احتمال موجود هست که در همت کاغذ خلل تولید شود.

فراخوانی بی‌عامل فولدر‌های CSS و JS
یک ورقهٔ اینترنت بایستی به سیرتکامل‌ای پباده سازی شود که برای اجرای آن به کمترین تعداد ریکوئست HTTP ممکن نیاز باشد. فراخوانی بی‌استدلال پوشه‌ها علاوه بر تأثیر منفی بر سرعت وبسایت، احتمال بروز تداخل در تلاش آنها‌را نیز ارتقاء می دهد که‌این گزینه هنگام فراخوانی لایبرری‌هایی همچون jQuery بسیار رایج میباشد.

استعمال از پَسوند php. به جای css. و js.
تایپ کردن کدهای مربوط به رنگ‌ها و فونت‌ها در فایلی همچون style.php و ذخیرهٔ آن ها در دیتابیس و آن گاه فراخوانی آن با به کارگیری از کدی مثل آنچه به دنبال مشاهده می کنید، قادر است تأثیر بسیار بدی بر کارایی و سرعت یک وبسایت وردپرسی داشته باشد:


علاوه بر این، تایپ کردن کدهای CSS در کنار متغیرهای PHP موجب کاهش خوانایی کدها گردیده و انجام اصلاحات روی آنان‌را نیز با خلل مواجه مینماید.

به کار گیری از معماری نامناسب
معماری گزینه به کار گیری بایستی تا حد قابلیت و امکان بی آلایش و قابل‌ادراک باشد. به صورت نمونه، WooCommerce را می‌اقتدار مثال‌ای غالب از یک معماری خوب در وردپرس دانست. استعمال از قابلیت و امکان‌های شیی‌ٔگرایی می تواند رویه‌حلی مطلوب برای پرهیز از پیچیده شدن کدها باشد به علاوه اینکه تقسیم کردن کدها در یک سری پوشه با اسم‌هایی مثل class.shortcodes.php و class.scripts.php و همینطور استعمال از متدهایی نظیر ()enqueue_public_scripts و ()enqueue_admin_scripts برای فراخوانی آنها، علاوه بر ارتقا خوانایی کد می تواند سرعت وبسایت را نیز بهبود بخشد مضاف بر اینکه به کارگیری ‌از معماری MVC و مستقل کردن پوشه‌های PHP و HTML به جای تایپ کردن آنان در کنار یکدیگر، روشٔ دیگری از یک معماری مطلوب برای توسعه و گسترشٔ وردپرس میباشد (در همین راستا، میتوانید به یادگرفتن پیشگفتار‌ای بر معماری سه‌لایه قابل انعطاف‌افزاری مراجعه کنید.)

بی‌توجهی به مسائل امنیتی هنگام بسطٔ وردپرس
گهگاه‌ تایم ها دقت بیشتراز حد به اجرای مراد‌های مشتری سبب ساز می‌گردد تا دولوپرها به نکات امنیتی بی‌اعتنا شوند و رعایت نکردن این نکات در حالتی که که مورد پروژه ساخت یک پلاگینٔ همگانی وردپرس باشد، عواقب بسیار بدتری نسبت به یک پروژهٔ منحصر به فرد به همپا خواهد داشت چراکه در چنین قوانینی ممکن میباشد امنیت صدها استفاده کننده وردپرس به خطر افتد.

در مباحث مربوط به امنیت وردپرس، باز نگری و تمیز‌سازی دیتای محل ورود حائز اهمیت متعددی میباشد. یک تابع رایج برای باز بینی دیتا محل ورود ()sanitize_text_field میباشد که مواقعی مثل کدهای نامعتبر UTF-8، تبدیل کاراکترهایی همچون < به مساوی‌های اچ‌تی‌ام‌ال، حذف کلیه‌ تگ‌ها و غیره را هندل می کند. برای در دست گرفتن داده‌های خروجی مثل ورژنٔ پرینت نیز می‌قدرت از ()esc_url به کار گرفت به گونه ای که‌این تابع کاراکترهای مخرب را حذف می نماید و بدین ترتیب موجب ارتقا امنیت وبسایت میشود.

نکتهٔ دیگر، خودداری از دسترسی بی واسطه به پوشه‌ها با استعمال از لینک و پیوند صفحه ها میباشد. فکر کنید نشانی حذف کردن یک مقاله در وب سایت شما به طور پایین میباشد:


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۵۶:۱۱ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

پباده سازی فرونت اند در تارنما


مراحل طراحی وب سایت و مقدمه یادگیری  طراحی سایت در مشهد
خوب رسیدیم به اینکه می بایست از کجا آغاز کنیم تا ساخت سایت رو یاد بگیریم. من خودم زیاد از تشبیه جمله ها به درو دیوار خوشم نمیاد ولی اینجا برای درک طولانی تر طراحی وب سایت مجبورم به فعالیت ببرم . ( میخوام طراحی وب سایت رو به تولید یک ساختمان تشبیه کنم امیدوارم رفقای مهندسم ، بخصوص رفیق قدیمیم ارشیا با فحش ازم پذیرایی نکنه )


فرایند طراحی وب و مقدمه یادگیری


ببینید ، ساخت سایت مثل ساخت یه ساختمونه ، ساختمونی که در ابتدا صرفا یه زمین مسطح و خالی از هر چیزی. برای شروع باید بیایم تیرآهن و اسکلت یک ساختمون رو بنا کنیم و بعد از آن بریم در و دیوار و همچنین نقاشی کردن رو تکمیل کنیم و در نهایت با یه درب ریموت ، بالابر ،دزدگیر و.. از ساختمون خودمون بهره‌برداری کنیم .

طراحی وب در مشهد

طراحی فرونت اند در وب سایت
هم اکنون شما باید گویش HTML رو اسکلت یک سایت در نظر بگیرید. هر متن و عکس و صدا .. که در یک تارنما می‌بینید با HTML قرار داده شدند.

قیافه یک سایت ، از رنگ بندی گرفته تا پوزیشن ها و.. با CSS انجام میشود.

در نهایت ، اون ریموت در که بالا بهتون گفتم و یا آسانسور که باعث کاربر وبسایت رو پویا ببینه با Javascript و کتاب خونه های js مثل Jquery طراحی می شوند.


طراحی فرونت اند و بک اند در سایت


طراحی بک اند در تارنما
یک ساختمان به در و دیوار ، رنگ آمیزی و.. خلاصه نمیشه ، بلکه داخل یک ساختمان ، شاهد سیم کشی برق ، تلفن ، لوله کشی ها و.. هم هستیم . در ساخت وب سایت هم با لهجه هایی مانند PHP ، Python ، ASP و.. داخل یک سایت که محل ارتباط کاربر با سرور است رو طراحی می نمایند.

دربالا اسم از سیستم های رئیس محتوا آوردیم ، در اینجا لازمه بگم که CMS ها همین سیستم های مدیریت محتوا ، نقش بک اند یک سایت رو دارند ؛ به زبان ساده تر افرادی اومدن گفتن آقا ما نصف کار شمارو که طراحی بک اند هست انجام میدیم ، شما فقط برو ظاهر وبسایت رو طراحی کن . هرچند که الان شما با یه سرچ عادی میتونید قالب های وردپرس یا سایر CMS هارو به راحتی دانلود کنید و با توجه به نیاز خودتون شخصی سازی نمائید.

 

فراگیری HTML و CSS
خوب در حال حاضر اینارو گفتیم که بدونید در ساخت وب سایت اوضاع از چه قراره. شما در‌صورتی‌که میخواید همین الآن آغاز ساخت سایت رو بزنید ، بایستی HTML و CSS رو فول باشید و کاملا بهش مسلط بشید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۸:۵۶ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

7 مهارت لازم برای طراح سایت موفق


آیا شما طراحی وب می‌کنید ؟ طراحی سایت در مشهد

در صورتی پاسخ آری میباشد توشه سنگینی روی دوش شما میباشد .

یک طراح وبسایت صرفا نباید محتوا و جنبه های بصری را با هم مخلوط نماید .

بلکه بایستی بعضی مهارت های غیر تکنیکی را نیز مثل ارتباطات و همیاری به عمل گیرد .

طراح بودن هرگز بی آلایش وجود ندارد البته در صورتی طوری رئیس فرمایید تعداد مقداری مهارت را به فعالیت گیرید میتوانید که طراح وب سایت الهام بخش باشید .

بعداز آن میتوانید یک طراحی وب بسیار جالب بسازید .

سوای هیچ صحبت بیش تر ای به سراغ مهارت های ضروری در سال 2019 برای یک طراح تارنما می‌رویم .

پی بردن اصول پباده سازی
خوب ، پباده سازی چیز خاصی وجود ندارد البته یک فعالیت هنری میباشد .

مثل بقیه عمل های هنری شما نیاز ندارید که اصول پباده سازی را حافظه بگیرید .

هر چندین این نیز یک واقعیت غیر قابل انکار میباشد که در شرایطی‌که شما تعلیم اصول پباده سازی را آغاز فرمایید شما بایستی روز آپ دیت لبریز توشه خیس گردید .

به صورت اساسی این اصول ، مبنا و مبنا ای می باشند که می قدرت :

تفاوت در بین ایجاد یک پباده سازی که شما میبینید و ایجاد یک پباده سازی که منحصربه‌فرد میباشد و به سمت علم و به حساب آوردن هدایت می‌گردد را مشخص و معلوم کرد .

شما مدام می بایست بدانید که اصول پباده سازی چه است .

زیرادر پایه و مبنا گرافیک و طراحی وب سایت ریشه کرده اند .

داشتن مهارت های تایپوگرافی
خوب ، فرض نمایید که طراحی وب سایت انجام می دهید .

شما می بایست بدانید که اهمیت استعمال از تایپوگرافی در مقابل دیدگان کاربرانتان چقدر بالا میباشد .

تایپوگرافی به اندازه کافی توان داراست که یک ماجرا فرد را بیان نماید و با یوزرها رابطه برقرار نماید .

اذن دهید طولانی تر توضیح دهیم .

تایپوگرافی ادراک ما از نظرها را صورت می‌دهد در حالی که که هندسه و وزن گونه های آن معنا را منتقل می‌کند .

بدین ترتیب ، شما مدام بایستی گزینش های تایپوگرافی مطلوب را در حیث داشته باشید تا به شایسته ترین طرز پیغام را به سایر برسانید .

یک طراح وبسایت مبتدی شاید در میان این همگی فونت گم شود .

خوب زمانی که فونت های Roboto ، Georgia و Verdana فونت های کاربردی میباشند حروف اصلی می بایست تزئینات خاصی داشته باشد .

درین لحظه شما بایستی فونت های اصلی و فرعی را بشناسید و شایسته ترین فونت را برای طراحی وب سایت خویش گزینش فرمایید .

در نصیب بعدی مورد ها بیشتری را به شما یادگرفتن خوا هیم بخشید تا با مهارت موردنیاز برای ساخت وب سایت آشنا گردید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۰:۴۹ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

ثابت ها در PHP


ثابت
ها در PHP – پیشگفتار: درپی قسمت های آموزش php فقط در 10 مرحله، می خوا‌هیم با تعریف ثابت ها در php آشنا شویم . این دومی بخش از اولین مرحله از این سری آموزشی میباشد .

درین یادگرفتن میاموزیم که به چه نحوی بایستی اثبات ها در php تعریف‌  ر طراحی سایت در مشهد و‌تمجید شوند . همینطور با طریق استعمال از ثابت ها پیرو اچ پی آشنا می شویم .

آن گاه با ثابت های از پیش تعریف‌و‌تمجید گردیده لهجه php آشنا می شویم که با آنها Predefined Constants گفته میشود . همچنین میاموزیم که چگونه از این اثبات ها در php استفاده کنیم .

اثبات
ها در php - وبمستر وردپرس در انتها با اثبات های جادویی php آشنا می شویم که به آنان Magic Constants گفته می گردد و شیوه استعمال از این اثبات ها در php را مورد بررسی قرار میدهیم .

درخواست
برای مشاوره بدون‌پول پروژه انجام
کلیه پروژه های برنامه نویسی به رخ کاملا ماهر ما پروژه های برنامه نویسی شما‌را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن انجام میدهیم . برای مشورت رایگان میتوانید فرم تماس با ما‌را تکمیل نمایید تا در کمتر از یک روز کاری با شما تماس گرفته شود .
بخش
نخستین: تعریف و تمجید اثبات ها در PHP در بخش اولیه نکات مرتبط با تمجید اثبات ها در php را ابلاغ خواهیم کرد .
این نکات به رخ لیست وار در پی آمده میباشد:

ساخت وب سایت در مشهد
اثبات
ها در PHP چیستند؟ ثابت در واقع یک شناسه یا این که یک نام برای یک مقدار بی آلایش میباشد . این ترازو در طول اجرای برنامه یا به عبارتی اسکریپت اثبات بوده و تغییر نمی نماید .

روش
نام گذاری ثابت ها در PHP ضوابط نام گذاری اثبات ها در php همانند مقررات نام گذاری متغیرها بوده با این تفاوت که حرف نخستین نام ثابت ها در php باید با یک سخن یا این که Underscore نخست گردد .

حوزه
تعریف و کار ثابت ها در PHP برخلاف متغیرها در php ، ثابت ها در php به چهره خودکار به طور سراسری در کلیه برنامه قابل دسترس می باشند . در واقع با تعریف یک ثابت در ادامه اچ پی این ثابت به طور global تعریف و تمجید می گردد .

در شرایطی‌که که با گونه های متغیر و تعریف متغیر ها در PHP شناخت ندارید، می‌توانید از این لینک و پیوند استفاده فرمائید .
تعریف و تمجید
اثبات ها در PHP برای تعریف و تمجید اثبات در php از تابع define به چهره پایین استفاده می کنید . پارامتر سوم این تابع مرتبط با case-sensitive بودن میباشد که در وضعیت پیش فرض برابر false هست .

در‌صورتی‌که که‌این واحد سنجش برابر true قرار داده شود، فرقی نمی کند که از حروف گرانقدر یا این که کوچک برای فراخوانی ثابت در php استفاده کنیم .

Best
Practice ها در تعریف و تمجید ثابت ها در PHP عموما best practice برای تعریف اثبات این هست که اسم گذاری ثابت با حروف والا انجام شده و فی مابین هر واژه و کلمه (در فیس چندین کناره ای بودن) با Underscore از کلمه و واژه بعدی مستقل گردد .

//Syntax
of define constant in php define(name,
value, case-insensitive); define('MSN_INTEGER',100);
echo
MSN_INTEGER; //it will print 100 in output define('MSN_INTEGER',100,true);
echo
MSN_INTEGER; echo
Msn_InTeger; echo
msn_integer; //results
of all are the same global
بودن همگی اثبات ها در php ثابت ها بعد از تعریف در php به طور اتوماتیک دارنده scope سراسری یا این که به عبارتی global scope خواهند بود و میتوانند در همه جا آیتم استعمال قرار بگیرند .

به عنوان مثال در شرای ثابتی در بیرون از یک تابع تعریف‌و‌تمجید گردیده باشد، شما به راحتی قادر است درون تابع از آن استعمال نمائید .

define("MSN_WELCOME", "Welcome to WPWebmaster site .");
function
msnTest() {
echo MSN_WELCOME; }

msnTest();
//it
will print related mesغیر مجاز می باشدe in output بخش
دوم: ثابت های از پیش تمجید شده PHP گویش پی اچ پی دارنده اثبات های از پیش تعریف گردیده است که به آنان Predefined Constants گفته می‌گردد . این ثابت ها در هسته زبان php تعریف شده و قابل به کار گیری در کلیه قسمت های یک برنامه می‌باشند .

پیرو به یک سری تا از اساسی ترین اثبات های از پیش تعریف و تمجید شده به‌دنبال اچ پی اشاره خوا‌هیم کرد . برای دیدن لیست بدون نقص Predefined Constants میتوانید به بخش تحت مراجعه فرمائید .

ثابت
PHP_VERSION این ثابت ورژن فعلی که پی اچ پی از آن استعمال مینماید را نمایش می‌دهد .

ثابت
PHP_OS اثبات PHP_OS نوع سیستم علتی که php بر روی آن اجرا می‌گردد را به نمایش در می‌آورد .

ثابت
PHP_EOL اثبات PHP_EOL بسته به دسته سیستم دلیل عمل میکند . این اثبات در ویندوز هم اندازه کاراکترهای rn شناخته می‌گردد و در سیستم برهان های خانواده لینوکس به عنوان n شناخته میگردد .

ثابت
PHP_INT_MAX اثبات PHP_INT_MAX در واقع مطرح ترین عدد درست که پی اچ پی میتواند از آن پشتیبانی کند را به نمایش در میاورد .

اثبات
PHP_FLOAT_MAX ثابت PHP_FLOAT_MAX بزرگترین عدد اعشاری که پی اچ پی از آن پشتیبانی می کند را نمایش میدهد .

اثبات
TRUE ثابت TRUE برای اکران مقدار بولین true موضوع استفاده قرار می‌گیرد .

ثابت
FALSE اثبات FALSE برای نمایش مقدار بولین false زمینه به کارگیری قرار میگیرد .

اثبات
NULL اثبات NULL برای اکران معیار بولین null مسئله به کارگیری قرار می‌گیرد .

PHP_VERSION
(string) //The current PHP version as a string in "major .minor .release[extra]" notation .
PHP_MAJOR_VERSION
(integer) //The current PHP "major" version as an integer (e .g ., int(5) from version "5 .2 .7-extra") . Available since PHP 5 .2 .7 .
PHP_MINOR_VERSION
(integer) //The current PHP "minor" version as an integer (e .g ., int(2) from version "5 .2 .7-extra") . Available since PHP 5 .2 .7 .
PHP_RELEASE_VERSION
(integer) //The current PHP "release" version as an integer (e .g ., int(7) from version "5 .2 .7-extra") . Available since PHP 5 .2 .7 .
PHP_VERSION_ID
(integer) //The current PHP version as an integer, useful for version comparisons (e .g ., int(50207) from version "5 .2 .7-extra") . Available since PHP 5 .2 .7 .
PHP_EXTRA_VERSION
(string) //The current PHP "extra" version as a string (e .g ., '-extra' from version "5 .2 .7-extra") . Often used by distribution vendors to indicate a package version . Available since PHP 5 .2 .7 .
PHP_ZTS
(integer) //Available since PHP 5 .2 .7 .
PHP_DEBUG
(integer) //Available since PHP 5 .2 .7 .
PHP_MAXPATHLEN
(integer) //The maximum length of filenames (including path) supported by this build of PHP . Available since PHP 5 .3 .0 .
PHP_OS
(string) //The operating system PHP was built for .
PHP_OS_FAMILY
(string) //The operating system family PHP was built for . Either of 'Windows', 'BSD', 'Darwin', 'Solaris', 'Linux' or 'Unknown' . Available as of PHP 7 .2 .0 .
PHP_SAPI
(string) //The Server API for this build of PHP . See also php_sapi_name() .
PHP_EOL
(string) //The correct 'End Of Line' symbol for this platform . Available since PHP 5 .0 .2
PHP_INT_MAX
(integer) //The largest integer supported in this build of PHP . Usually int(2147483647) in 32 bit systems and int(9223372036854775807) in 64 bit systems . Available since PHP 5 .0 .5
PHP_INT_MIN
(integer) //The smallest integer supported in this build of PHP . Usually int(-2147483648) in 32 bit systems and int(-9223372036854775808) in 64 bit systems . Available since PHP 7 .0 .0 . Usually, PHP_INT_MIN === ~PHP_INT_MAX .
PHP_INT_SIZE
(integer) //The size of an integer in bytes in this build of PHP . Available since PHP 5 .0 .5
PHP_FLOAT_DIG
(integer) //Number of decimal digits that can be rounded into a float and back without precision loss . Available as of PHP 7 .2 .0 .
PHP_FLOAT_EPSILON
(float) //Smallest representable positive number x, so that x + 1 .0 != 1 .0 . Available as of PHP 7 .2 .0 .
PHP_FLOAT_MIN
(float) //Smallest representable floating point number . Available as of PHP 7 .2 .0 .
PHP_FLOAT_MAX
(float) //Largest representable floating point number . Available as of PHP 7 .2 .0 .
DEFAULT_INCLUDE_PATH
(string) PEAR_INSTALL_DIR
(string) PEAR_EXTENSION_DIR
(string) PHP_EXTENSION_DIR
(string) PHP_PREFIX
(string) //The value "--prefix" was set to at configure .
PHP_BINDIR
(string) //Specifies where the binaries were installed into .
PHP_BINARY
(string) //Specifies the PHP binary path during script execution . Available since PHP 5 .4 .
PHP_MANDIR
(string) //Specifies where the manpages were installed into . Available since PHP 5 .3 .7 .
PHP_LIBDIR
(string) PHP_DATADIR
(string) PHP_SYSCONFDIR
(string) PHP_LOCALSTATEDIR
(string) PHP_CONFIG_FILE_PATH
(string) PHP_CONFIG_FILE_SCAN_DIR
(string) PHP_SHLIB_SUFFIX
(string) //The build-platform's shared library suffix, such as "so" (most Unixes) or "dll" (Windows) .
PHP_FD_SETSIZE
(string) //The maximum number of file descriptors for select system calls . Available as of PHP 7 .1 .0 .
E_ERROR
(integer) //Error
reporting constant E_WARNING
(integer) //Error
reporting constant E_PARSE
(integer) //Error
reporting constant E_NOTICE
(integer) //Error
reporting constant E_CORE_ERROR
(integer) //Error
reporting constant E_CORE_WARNING
(integer) //Error
reporting constant E_COMPILE_ERROR
(integer) //Error
reporting constant E_COMPILE_WARNING
(integer) //Error
reporting constant E_USER_ERROR
(integer) //Error
reporting constant E_USER_WARNING
(integer) //Error
reporting constant E_USER_NOTICE
(integer) //Error
reporting constant E_RECOVERABLE_ERROR
(integer) //Error reporting constant . Available since PHP 5 .2 .0
E_DEPRECATED
(integer) //Error reporting constant . Available since PHP 5 .3 .0
E_USER_DEPRECATED
(integer) //Error reporting constant . Available since PHP 5 .3 .0
E_ALL
(integer) //Error
reporting constant E_STRICT
(integer) //Error
reporting constant __COMPILER_HALT_OFFSET__
(integer) //Available since PHP 5 .1 .0
TRUE
(boolean) FALSE
(boolean) NULL
(null) درخواست
برای مشورت کردن بدون‌پول پروژه انجام
کلیه پروژه های برنامه نویسی به طور تماما ماهر ما پروژه های برنامه نویسی شما‌را با شایسته ترین کیفیت و در کمترین برهه زمانی ممکن انجام می‌دهیم . برای مشورت کردن بدون پول میتوانید فرم تماس با مارا تکمیل نمایید تا در کمتر از یک روز کاری با شما تماس گرفته شود .
بخش
سوم: متغیرهای جادویی در PHP به نحوی از اثبات های از پیش تعریف گردیده در لهجه php ، اثبات های جادویی یا این که همان Magic Constants گفته می‌گردد .

در واقع ثابت های جادویی اثبات هایی میباشند که بسته به اینکه کجا موضوع به کار گیری قرار گیرند، ترازو آنان تفاوت خواهد کرد .

برای مثال خروجی اثبات __LINE__ به‌این بستگی دارااست که‌این ثابت در کدام خط کد موضوع به کار گیری قرار گرفته گردیده باشد .

مهم
ترین ثابت های جادویی در php عبارتند از:
اثبات
__LINE__ اثبات __LINE__ شماره خط سرازیر در اجرای برنامه را بازگشت می‌دهد .

echo "Line number " . __LINE__ .
"
"; // Displays: Line number 1 echo "Line number " . __LINE__ .
"
"; // Displays: Line number 2 echo "Line number " . __LINE__ .
"
"; // Displays: Line number 3 echo "Line number " . __LINE__ .
"
"; // Displays: Line number 4 اثبات
__FILE__ ثابت __FILE__ مسیر بی نقص فایلی که در فعلا اجرا میباشد را بر می گرداند . این مسیر شامل نام فایل متبوع نیز هست . در واقع اثبات __FILE__ تحت عنوان خروجی full path و اسم پوشه php که در آن اجرا می‌گردد را تحت عنوان خروجی بر می گرداند .

اثبات
__DIR__ ثابت __DIR__ دایرکتوری فایلی که در فعلا اجرا میباشد را به عنوان خورجی باز می گرداند .

اثبات
__FUNCTION__ ثابت __FUNCTION__ ، نام تابعی که در اینک اجرا می‌باشد را تحت عنوان خروجی باز می گرداند .

echo "The full path of this file is: " .
__FILE__; //
Displays the absolute path of this file echo "The directory of this file is: " .
__DIR__; //
Displays the directory of this file function
msnFunction(){ echo "The function name is - " .
__FUNCTION__; }
msnFunction();
//
Displays: The function name is: msnFunction اثبات
__CLASS__ اثبات __CLASS__ نام کلاس جاری را که در حالا اجراست تحت عنوان خروجی گشوده می گرداند .

class
MsnClass {

public function getClassName(){
return __CLASS__;
} }
$sample_object
= new MsnClass(); echo
$sample_object->getClassName(); //
Displays: MsnClass اثبات
__METHOD__ ثابت __METHOD__ نام متد روان که در حالا به کارگیری از آن هست را به عنوان خروجی بازگشت می‌دهد .

class
MsnSample {

public function msnMethod(){
echo __METHOD__;
} }
$sample_object
= new MsnSample(); $sample_object->msnMethod();
//
Displays: Sample::msnMethod ثابت
__NAMESPACE__ اثبات __NAMESPACE__ ، اسم namespace ای را که در در حال حاضر حاضر در آن هستیم را به عنوان خروجی باز می گرداند .

namespace
MsnNamespace; class
MsnClass {

public function getNamespace(){
return __NAMESPACE__;
} }
$sample_object
= new MyClass(); echo
$sample_object->getNamespace(); //
Displays: MsnNamespace بهره
گیری برای مقاله تعریف و تمجید اثبات ها در PHP درین نوشته‌ی علمی به رخ خلاصه در موضوع انواع اثبات ها در php کلام شد . همچنین در قضیه روش تعریف اثبات ها پیرو اچ پی به فیس بی نقص با مثال دعوا شد .

به‌دنبال با ثابت های پیش فرض Php آشنا شدیم و لیست بدون نقص Predefined Constants در گویش php به تشریح آورده شد .

در انتهای مقاله هم با ثابت های جادویی در php یا به عبارتی Magic Constants و نحوه عمل آنها آشنا شدیم .

ممکن میباشد شما موارد بیشتری را بدانید که ما فراموش کرده ایم تا در‌این مقاله در اختیار بگذاریم .

در صورتیکه شما از این مورد ها آگاه میباشید، بی تردید در بخش نظرات تیتر نمایید تا آن را به نوشته‌ی علمی “اثبات ها در php” بیشتر کنیم . درضمن در صورتی‌که این نوشته‌ی‌علمی را مفید دیدید، مطلقا آن را به دوستان عزیز خود معرفی کرده یا این که در شبکه‌های‌اجتماعی به اشتراک بگذارید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۰۰:۲۶ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

تجربه طراحی وب سایت


در نصیب قبل انتخاب های ممکن را نظارت کردیم، وقت آن رسیده که سوالهای الزامی در مدت تحلیل شرکت ها طراح وب را به حساب آوردن کنیم . این سوالات به شما کمک میکنند تصمیم درستی در دوران تعیین شرکت طراح اینترنت بگیرید .

ساخت وب سایت در مشهد

در شرایطی که نصیب پیشین این بخش را مطالعه نکرده اید سفارش می‌کنم اولیه قسمت نخست از راهنمای انتخاب شرکت ها پباده سازی وب تارنما را مطالعه بفرمایید .

تجربه
طراحی سایت مرتبط با ناحیه عمل شما شرکت ساخت وب سایت که شما برای پروژه خود انتخاب می نمائید باید تجربه دارای ربط با منطقه کاری شما داشته باشد . در صورتیکه شما می‌خواهید آن‌ها تارنما فروشگاهی پباده سازی نمایند، خوب خیس می باشد شرکتی را انتخاب نمائید که در مثال کارهای خود تجربه وب وبسایت تجارت الکترونیک داشته باشند . شرکت طراحی وب سایت شما می بایست فراهم ارائه پروپوزال پروژه وب وبسایت را در روزگار قرارداد داشته باشد . ولی این یک کلام بدون نقص و برای همگی نیست ولی خیلی خوب خیس میباشد تجربه همکاری و همگامی با شمارا درین مسیر داشته باشد .

شما باید مواظب کمپانی هایی باشید که قرارداد قانونی نمی بندند . قرار داد باید دقیقا مشخص نماید که طراح وب چه کاری انجام می‌دهد و چه مقطع هنگامی طول می‌کشد . همین طور مسایلی نظیر بها و منابع تخصیص داده شده به شرکت نیز باید کاملا معین شوند .

یک قرارداد قانونی بهترین طریق برای پیشگیری کردن از د طراحی سایت در مشهد رگیری ها و تداخل ها بین طراح اینترنت سایت و شماست . مطمئن گردید که قرار بخشید تمام مشکلات ممکن را در خود جای داده باشد .

برای
مردم حقیقی پباده سازی نمائید برای
مردمان حقیقی طراحی فرمائید مسایلی
که بایستی در طراحی سایت مد لحاظ گرفته شوند شما با موردها بسیاری طرف حساب هستید . آیا کمپانی طراح اینترنت قرارداد پشتیبانی خود را نیز طی قرار داد مشخص و معلوم میکند؟ شما می بایست بدانید آیا بعد از آن از ساخته شدن وب تارنما، نیاز به آپدیت ( فنی – امنیتی ) کردن آن موجود هست یا نه . ممکن میباشد اینترنت سایت ها نیازی به آپدیت نداشته و یا این که ممکن میباشد آپ تو دیت رسانی الزامی باشد . چنانچه شرکت پباده سازی وبی که شما تعیین می‌کنید، بسته آپ تو دیت رسانی نداشته باشد، شما می بایست ارزش مخارج آپدیت سپس از طراحی اولیه را معلوم فرمایید . اینجانب شرکتی می‌شناسم که هر شش ماه هزینه ای مساوی ۲۰ میلیون ریال تنها بابت باز بینی اینترنت سایت ها میگیرد و هیچگاه در قرار داد خود ذکر نم یکند .

این قیمت ها در روند تعیین شرکت نقش مهمی خواهند داشت . مطمئن شوید که شرکت طراحی تارنما هدف ها واقع گرایانه را در زمان هنگامی سنجیده سفارش کنند . معمولا در شرای پیشنهاد بیشتراز حد خوب باشد، احتمال حقیقی وواقعی بودن آن ناچیز میباشد .
اکثری از طراحان اینترنت طرق خاص خود را دارا‌هستند . به عنوان مثال رویه منحصربه‌فرد اینجانب رنگ های واضح و واضح و اینترنت سایت هایی با عکس های تعالی میباشد . برخی از شرکت های طراح اینترنت، وب سایت های بر پایه ی کارتن دوست دارا‌هستند . شما بایستی منظور های خویش را با مختصات آنان انطباق دهید . به عنوان مثال تارنما بر طبق پیکان مموری در seo سایت اثر منفی خواهد گذاشت .
و برخی سماجت خاصی بر HTML 5 دارند ، این پا فشاری روز روان دیگر نکته خاصی نمی باشد اما آیا شما ابدا میدانید HTML 5 چه است ؟ مورد گارانتی هم اهمیت دوچندان متعددی دارااست . آیا کمپانی طراح، گارانتی هم سفارش می نماید؟ عمده موسسه ها طراح اینترنت چنین کاری انجام نمی دهند . به این ترتیب زمانی شما شرکتی پیدا میکند که ضمانت میدهد، شما می‌توانید به راحتی از توان های آن ها اطمینان نتایج نمائید . البته گارنتی خواسته اینجانب گارانتیی شبیه گارانتی های موبایل نمی باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۳:۴۹ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

گونه های لیست ها در html

ط
انواع
لیست ها در html
nazanin در 18/01/27
یکی‌از مهم‌ترین تگ های html در پباده سازی وب سایت تگ ul و ترکیب آن با تگ Li می باشد . از css برای استایل دادن به تگ ul و تگ Li می توانایی به کار گرفت .

گونه های
لیست هایی که می قدرت در طراحی سایت استفاده کرد دربرگیرنده:

لیست
های ترتیبی (Ordered List) لیست
های غیر ترتیبی (Unordered List) لیست
های تعریفی (Description List)
1) مقدمه لیست های ترتیبی با تگ ul و استارت هر مورد در لیست با تگ Li می باشد که بصورت پیش فرض استایل مورد ها بصورت دایره های کوچک توپر هستند .

 

ساخت وب سایت در مشهد


Html

Css

javascript

 


مدل
نمایش صفت list-style-type را می بضاعت به چهار مدل زیر تغییر تحول اعطا کرد:
- disc: که بصورت پیش فرض استایل مورد ها بصورت دایره های توپر نمایش داده میشود .

- circle: استایل موارد بصورت دایره های توخالی نمایش داده میشود .

-
square: استایل آیتم ها به صورت مربع های توپر نمایش داده می گردد
- none: موردها سوای هیچ استایلی نشان داده میشود .

 

2) ابتدا لیست های غیر ترتیبی با تگ
و آغاز هر مورد با تگ
میباشد .

 

 

Html

Css

javascript


جور
اکران صفت list-style-type را می بضاعت به چهار نوع زیر تغییر‌و تحول اعطا کرد:
- "1"= type : که بصورت پیش فرض استایل گزینه ها بصورت عدد نشان داده می شود و آغاز آن از عدد یک میباشد .

- "type = "A : استایل گزینه ها بصورت حروف گران قدر الفبای انگلیسی نمایش داده میشود .

- "type = "a : استایل موردها بصورت حروف کوچک الفبای انگلیسی نشان داده میشود .

- "type = "I : ایتم ها به طور اعداد رومی گرانقدر شماره گذاری خواهد شد .

- "type = "i : ایتم ها به صورت اعداد رومی کوچک شماره گذاری خواهد شد .

3) لیست های تعریفی مشتمل بر لیستی از تعاریف هست که هر مورد را تعریف می نماید . ابتدا لیست های تعریفی با تگ
می باشد که باطن آن لیستی از تعاریف در زمینه موضوعات متفاوت می‌باشد . در تگ
تیتر موضوعی که قصد توصیفش را داریم قرار میگیرد و داخل
توضیح عنوانی که در تگ
قرار گرفته می‌باشد داده میگردد .  طراحی سایت در مشهد
خروجی
لیست بالا به طور تحت هست: Html
- گویش استاندارد در دیزاین های وب است .
Css
- گویش استایل دهی صفحه های اینترنت است .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۰:۵۶ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

ساختار تگ ها


ساختار تگ ها:
تگ ھا از سه بخش تشکیل می گردند:
1 . یک نماد کوچکتر (>)
2 . نام تگ
3 . یک نشانه بزرگتر (<)  طراحی سایت در مشهد

مثال پایین ساختار یک تگ را نشان میدهد.

طراحی وب سایت در مشهد


تگ ھا معمولا به صورت جفتی به کار می‌روند و ساختار جدیدی به نام عنصر (element) را تشکیل میدهند به مثال تحت دقت کنید :

content
ھمانطور که در مثال بالا مشاهده میکنید یک عنصر از سه قسمت اصلی تشکیل می‌گردد: تگ آغازین، محتوای تگ (که می‌تواند یک متن عادی، یک عنصر دیگر و یا خالی باشد) و تگ نهایی.
به ساختار تگ نهایی توجه نمایید تفاوت آن با تگ آغازین صرفا در “/” می باشد که قبل از نام تگ در تگ پایانی می آید.
بسیار خب. تا به اینجا با طریقه نوشتن تگ ھا آشنا شدید. حال به معرفی ساختار یک برگه اچ تی ام ال می‌پردازیم .

ساختار اصلی یک کاغذ وب (HTML) :
ھر ورقه وب یا هر ورقه اچ تی ام با یک تگ آغاز و به یک تگ بسته ختم می شود در واقع با این عنصر به مرورگر میگوییم که اولا با یک کاغذ از نوع HTML روبه روست ثانیا ورقه با تگ مقدمه و با تگ نهایی انتها می یابد .

در داخل عنصر html دو عنصر اصلی برگه وجود دارا هستند:

عنصر : این عنصر که قسمت head (سر) صفحه را مشخص و معلوم می‌کند حاوی اطلاعاتی در خصوص برگه است. به عنوان مثال می تواند مشتمل بر عنوان و توضیحاتی درخصوص آنچه در قسمت بدنه آمده می باشد باشد. این قسمت از تگ و تگ بسته و ھر چیزی که در میان آنھاست تشکیل می‌گردد.
عنصر : معین کننده بدنه صفحه است و در واقع حاوی اطلاعاتی می باشد که قرار است در پنجره مرورگر نمایش داده شود. این قسمت از تگ و تگ بسته و ھر چیزی که میان آنھاست تشکیل می گردد.
نکته :

معمولا آنچه که در قسمت head ورقه قرار می گیرد در برگه نمایش داده نمی شود البته ھر آنچه که در قسمت body قرار گیرد در برگه نمایش داده خواھد شد.
توجه داشته باشید که ھر تگی که باز میشود بایستی درجایی بسته شود. که اما استثنائاتی ھم موجود هست که بعدا به معرفی آنها خوا هیم پرداخت .

سه عنصر , , با ھم ساختار اصلی یک برگه وب را تشکیل می دھند. مثال پایین ساختار اصلی یک ورقه را نمایش میدھد:

 

 

 


This is a Paragtaph

 

 

ذکر این نکته اھمیت دارد که وقتی عناصر دربرگیرنده عنصرها دیگری باشند، جای قرار به چنگ آوردن آن ھا باید مناسب باشد ، یعنی ھر عنصر تماما باید درون عنصر پدرش قرار گیرد. ھر وقت که از یک تگ بسته استعمال می کنید، این تگ بسته، باید وابسته به آخرین تگ بازی باشد که ھنوز بسته نشده!

به عبارتی دیگر، اولیه تگ A را باز نمایید آن‌گاه تگ B را باز نمائید، بعد از آن تگ را ببندید و در انتها تگ A را ببندید مثلا در‌صورتی‌که بخواهیم کلمه “پاراگراف” به صورت صخیم دیده شود می بایست از کد تحت به کار گیری کنیم .

این یک گزاره

است

منفعت کد بالا :

 

البته کد زیر اشتباه می باشد و باعث میگردد که نه تنها واژه و کلمه “جمله” بلکه ھر کلمه ای که آنگاه بیاید نیز به صورت ضخیم درآید، که این فرمان یک اشکال در کدنویسی محسوب می شود.، زیرا تگ بسته داخل تگ
قرار نگرفته است

:

این یک جمله

است

سود کد بالا :


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۰:۳۹ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

روش ساخت وب سایت داینامیک

طراحی سایت در مشهد


تارنما های داینمیک مبتنی بر 2 طرز صحیح میشوند، یکی از استعمال از CMS های اماده و دیگری تایپ کردن برنامه به طور غیر وابسته و منحصربه‌فرد.

سایت داینامیک با CMS های اماده

در طرز اولیه CMS به صورتی که درخواست کننده می‌خواهد تغییر و تحول داده میگردد. حجم برنامه نویسی این نحوه بسیار کمتر بوده و در سود ارزش آن نیز کمتر خواهد شد. هواداران این طرز CMS اماده اکنون بسیار زیاد می باشند.

سایت داینامیک با برنامه نویسی منحصر

درین طرز کل برنامه نویسی تارنما از اولیه تا اخر نوشته می‌گردد. دوره صرف گردیده طولانی تر و در فیض هزینه تارنما بالا خیس می رود. چون عمل بیشتری روی تارنما صورت گرفته و کلیه بخش های سایت بر طبق ذوق وسلیقه و خواست صاحب و مالک سایت نوشته و طرح ریزی میشود. همگی نصیب ها مانند تولید خزانه اطلاعاتی، صفحه ها مرتبط با افزودن داده ها، حذف داده ها، دستکاری داده ها، تجهیزات کاوش و … .

شرکتهای و سازمانهای دارای اعتبار و وسیع معمولا از این طرز به کارگیری میکنند و مخارج بسیار بالایی نیز برای این فعالیت تثبیت میکنند.

 

Rated 5/5 based on 2353 reviews
لغات کلیدی :


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۱:۴۴ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

تنظیمات پیشفرض cms ها راهکاری برای افزایش امنیت سایت

طراحی سایت در مشهد


تعیین اسم کاربری و راز عبور یکی‌از ابتدایی و وسیع ترین نکاتی میباشد که اهمیت ویژه ای در امنیت تارنما شما خواهند داشت. معدود توجهی و دستکم به دست آوردن برای داشتن یک سر عبور حاذق می‌تواند تهدیدی پهناور برای وب سایت شما باشد. امروزه در دسترس بودن دیتا بیسی عظیم از پسور های رایج ، فعالیت را برای هکر ها آسانتر نموده است. برای همین معمولا در تعیین رمزعبورتان کارایی فرمائید تا از پسور های رایج مانند ( ASDF1234 یا این که ۱۲۳۴@qwer یا این که هر پسورد رایج دیگری ) به کارگیری نکنید .

به پیچیده بودن راز عبور اعتنا فرمائید؛ کسی نباید با فهمیدن شماره گوشی شما یا این که مورخ به دنیاآمدن شما بتواند به رمزعبور شما دسترسی پیدا نماید. کلا در کردار سر عبورتان پاره ای خلاقانه عکس العمل نمایید.

ادامه مبحث چه‌گونه امنیت سایتمان را بالا ببریم ؟ …

از یک کاراکتر در رمزعبورتان طولانی تر از یک توشه استعمال نکنید . کارایی فرمائید تا با منحصربه‌فرد بفرد و مختص بودن رمزعبور عمل را برای هکرها مشقت بار خیس نمایید.

معمولا سر عبور های گزینش گردیده میان ۸ تا ۱۲ رقم می باشند. شما تلاش نمایید تا بیش تر از ۱۲ رقم به راز عبورتان اختصاص دهید. پس راز عبورتان را طولانی گزینش فرمایید.

آپ تو دیت رسانی و آپ دیت نگه داشتن :


همان گونه که در ابتدا هم به آن اشاره کردیم شما می بایست مدام افزونه ها و ورژن های cms را آپ دیت نگه دارید.

از آنجایی که امروزه اکثری از هک ها بوسیله ربات های هکر انجام می‌گردد حتی آپ تو دیت رسانی ماهانه هم می تواند برای شما خطرناک باشد. فرض نمائید ورژن بروز یک افزونه منتشر گردیده باشد و شما آن افزونه را بروز نکرده باشید. این ربات ها سریعا این سهل و آسان انگاری شما‌را تحت عنوان یک رویه نفوذ خوب تشخیص داده و از آن وارد می‌شوند. پس هرروز لیست برورسانی پلاگین های وبسایت خویش را محاسبه نمایید.

پیکربندی پیشفرض cms ها را تغییر‌و تحول دهید :


معمولا بیشترین حملات به وب سایت هایی می‌گردد که از پیکربندی پیشفرض وردپرس استعمال می‌کنند. اکثرا در برنامه نویسی های انجام یافته روی ربات های هک به‌این نصیب اهمیت ویژه ای داده شده‌است. پس مطلقا در هنگام نصب cms ها پیکربندی پیشفرض را تغییر و تحول دهید. ولی پس از نصب هم می‌توانید آن‌ها‌را تغییر و تحول دهید.

استعمال ار پروتکل امن https :


به کار گیری از این پروتکل به شما این امکان را میدهد تا هیچ سیرتکامل از کار ها و اطلاعاتی که یوزرها در تارنما شما به اشتراک میگذارند ، بوسیله هکر ها چشم نشود . استعمال از این پروتکل امن به یوزرها تارنما شما نیز این اطمینان خیال را میدهد که حتی‌د‌ر رخ وارد کردن داده ها فردی ( مانند شماره کارت بانکی یا این که راز دوم و ..) ، اطلاعاتشان رویت نمی‌شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۱۳:۲۳ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

API ها در دنیای وب

طراحی سایت در مشهد


مروزه شرکت ها فراوانی برای ارائه سرویس ها خویش از APi به کارگیری میکنند. شما می‌توانید صدها افزونه مجانی بیابید. که به شما قابلیت و امکان اضافه کردن تجهیزات جالبی به تارنما را می دهند و اکثرا با Api این سرویس ها را انجام می‌دهند. یک کدام از پر استفاده ترین APi ها در دنیای اینترنت APi کمپانی تویتر میباشد با امداد این APi می توانید تویت های خویش را در وبسایت به اکران بگذاریید. این ابزار با قابلیت و امکان اکران تعداد مشخصی از پایانی تویت های منتشر گردیده به وسیله شما در تویتر، جذابیت تارنما شمارا بالا می برد.

تایپ کردن API
تایپ کردن Api برای یک اپلیکیشن زیر ویندوز و یا این که یک اپلیکیشن پایین اینترنت به طور کامل گوناگون میباشد. در قابل انعطاف افزارهای ذیل ویندوز و یا این که بقیه سیستم های ادله معمولا API ها به یاری قابل انعطاف افزارها و خدمت های سیستم ادله کار می‌نمایند. کد نویسی خدمات صحیح مانند کد نویسی یک اپلیکیشن مستلزم سالها مطالعه و تحقیق میباشد. و در‌این نوشته‌ی‌علمی قابلیت فراگیری کد نویسی خدمت های ویندوزی و یا این که خدمت های زیر اینترنت میسر وجود ندارد. برای برنامه نویسی APi های ذیل ویندوز می بایست براساس گویش برنامه نویسی و سرویسی که قصد برنامه نویسی برای آن را دارید کاوش فرمایید. تارنما https://docs.microsoft.com/ یادگرفتن های و تکه کد های بسیار خیر برای برنامه نویسی با فضا ویژال استودیو مایکروسافت میباشد.

تایپ کردن API زیر اینترنت
برای تایپ کردن APi پایین اینترنت نخست می بایست پلتفرمی که با آن تارنما خویش را پباده سازی کرده ایم را معین کنیم. برای تایپ کردن APi در وبسایت های تخصصی که با ASP.net نوشته می‌شوند. میتوان با یاری C# یک APi نوشت.

API برای اینترنت در Asp.net


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۳:۱۴ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)